Oferta świąteczna dla firm
• kartki • pudełka prezentowe • świąteczne sety

JUŻ JEST... nasz nowy katalog kartek na sezon 2023!

Święta to doskonały czas, aby wyrazić wdzięczność i docenić swoich klientów, pracowników oraz współpracowników. Nasza oferta zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby uczynić te chwile jeszcze bardziej wyjątkowymi – kartki świąteczne, pudełka prezentowe, kalendarze adwentowe, torby papierowe itd.

Kartki bożonarodzeniowe

W naszym katalogu znajdziesz gotowe, unikatowe wzory, przygotowane przez naszych doświadczonych grafików. Wybierz wzór, który najlepiej oddaje charakter Twojej firmy.

Jeśli masz własny pomysł na kartkę świąteczną, chętnie go zrealizujemy. Prześlij nam swój indywidualny projekt, a my dostosujemy się do Twoich potrzeb. Nasza kolekcja może także stanowić inspirację dla Twojego własnego pomysłu.

Na kartkach możemy nadrukować Twoje logo, dowolne życzenia świąteczne lub gotową propozycję życzeń wybraną spośród tych dostępnych w naszym katalogu.

W zestawie z kartkami otrzymasz komplet białych kopert (można również wycenić inny wariant kopert – papier, uszlachetnienie).

Nie zapominamy o potrzebujących

W naszej firmie nie tylko tworzymy wyjątkowe kartki świąteczne, ale także dążymy do tworzenia lepszego świata. To już nasza stała tradycja, że część dochodu ze sprzedaży kartek jest przekazywana na wsparcie wybranej fundacji.

W tym roku kontynuujemy naszą misję dobra i z wielką radością wspieramy Fundację im. Doktora Piotra Janaszka „PODAJ DALEJ”. Zakup kartek pomoże stworzyć w Osadzie Janaszkowo mieszkania treningowe dla osób po wypadkach. To projekt, który zmienia życie i pomaga wrócić do samodzielności.

Zachęcamy do dołączenia do akcji oraz zapoznania się ze stroną Fundacji
www.OsadaJanaszkowo.pl

Świąteczne sety

Oprócz kartek oferujemy także świąteczne zestawy, które będą doskonałym uzupełnieniem prezentów dla Twoich klientów. W naszej ofercie znajdziesz pudełka na wino, opakowania na prezenty czy papierowe torby… wszystko utrzymane w jednym, świątecznym stylu z możliwością personalizacji.

Formularz

Wypełnij formularz – wyślemy katalog Online na podany adres e-mail