DLACZEGO MY

Enaf Print for Passion to zdecydowanie więcej niż drukarnia

Od 2002 roku pomagamy tworzyć najbardziej oryginalne, śmiałe i wyjątkowe projekty, jakie można sobie wyobrazić. Otwieramy klientów na nowe rozwiązania i pokazujemy, że druk to żywa materia budząca niezwykle silne emocje. Prowadzimy cykliczne warsztaty, które ukazują tkwiące w nim wielkie możliwości. Sensoryczna strona druku istnieje a projekty, które realizujemy są na to żywym dowodem. Połączenie nowoczesnego parku maszynowego, innowacyjnej technologii i załogi kochającej poligrafię pozwala tworzyć projekty piękne i nietuzinkowe. Jakość rodzi się z połączenia pasji i profesjonalizmu – Enaf Print for Passion jest odpowiedzią na pytania tych, którzy chcą więcej. Zdecydowanie więcej.

01.

DOŚWIADCZENIE

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam zrealizować wiele projektów od prostych po bardziej skomplikowane w formie i uszlachetnieniach. Realizowaliśmy zarówno unikatowe opakowania na produkty oraz proste, oszczędne w formie ulotki czy plakaty. Nie boimy się wyzwań. Znamy nasze możliwości i wiemy jak pomóc Ci osiągnąć zamierzony efekt.

02.

LUDZIE

Nasz zespół to doświadczeni ludzie, którzy mają za sobą realizacje setek przeróżnych projektów. Cechuje nas ciągły rozwój, miłość do druku i głód wyzwań, a to sprawia, że jesteśmy w stanie wydrukować dla Ciebie wszystko. Znajomość najnowszych technik poligraficznych i nowoczesny park maszynowy pozwala osiągnąć najlepsze efekty.

03.

TECHNOLOGIA

Wdrażamy w życie to, o czym inni tylko myślą. Jako pierwsi w Polsce korzystamy z technologii Scodix pozwalającej na niczym nieograniczone uszlachetnienia. Posiadamy maszyny HP Indigo 7800 oraz HP Indigo 12000, które gwarantują najwyższą jakość druku. Dysponujemy technologiami, które pozwalają na realizacje projektów również w małych i średnich nakładach.