CYFROWE USZLACHETNIANIE

Jesteśmy pierwszą w Polsce drukarnią posiadającą najnowocześniejszą, w pełni cyfrową maszynę do uszlachetniania druku – Scodix Ultra2 PRO +Foil. Cyfrowa technologia Scodix daje niedostępne w innych technikach możliwości uszlachetniania lakierem 3D, folią metaliczną 3D, folią holograficzną czy też druku alfabetem Braille’a. Zakres jej możliwości pozwala nam wejść na wyższy poziom poligrafii nie tylko wizualnie ale i sensorycznie.

Dzięki tej technologii możemy zaproponować praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji druku – tekstem, kolorem, grafiką, lakierem, uszlachetnieniem.

Dostępne uszlachetnienia możemy ze sobą bez przeszkód łączyć, osiągając najbardziej wymyślne formy (folia na folii, lakier na folii itp.). Wyobraźnia twórcy może być jedynym ograniczeniem w realizacji projektu. Nasza technologia daje możliwość realizowania wszelakich zleceń takich jak ulotki, kartki z życzeniami, foldery, okładki na książki, broszury, etykiety czy opakowania – nawet w małych nakładach! Wszystko to w pełni cyfrowo, na podstawie dostarczonych plików graficznych z możliwością dowolnej personalizacji. Bez wykrojników, matryc i długiego czekania na efekt.